• 1a-1.jpg
  • 1a-2.jpg
  • 3a.jpg
  • 4a.jpg

  Edycje 2019

  

 

Kolarskie święto w Łysej Górze (zdjęcia)

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stojąW niedzielę (2.06) w Łysej Górze została rozegrana II edycja "Pucharu Smoka" Były to zawody rowerowe rozgrywane w formule XC polegająca na ściganiu się zawodników na specjalnie przygotowanej trasie, którą pokonują kilka razy.

Pogoda tego dnia sprzyjała kolarzom i na starcie stanęło ponad 100 zawodników.

>>Pełna galeria zdjęć dostępna tutaj <<

Obraz może zawierać: 7 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Zawody organizowane przez Wójta Gminy Nowy Żmigród, odbyły się po raz czwarty w Łysej Górze i z roku na rok przyciągają coraz sporą liczbę zawodników. Najpierw swoje wyścigi miały dzieci w kategorii do 6 lat i do 8 lat. które miały do przejechania 150m. i 200m. Potem już na trasie rundy liczącej 1700 metrów rywalizowali starsi w różnych kategoriach wiekowych.

Obraz może zawierać: 8 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i buty

Na najdłuższej pętli liczącej ponad 3 km. rywalizowali zawodnicy powyżej 13 roku życia. Mieli do pokonania od 1 do 4 pętli.

Wyniki zawodów dostępne na stronie www.pucharsmoka.pl w zakładce Łysa Góra.

Zawody o "Puchar Smoka" zostały zorganizowane przez Urząd Gminy w Nowym Żmigrodzie. Za przygotowanie trasy oraz sędziowanie odpowiedzialny był Kamil Cygan.

Patronat medialny nad imprezą objęli: www.nowyzmigrod24.pl www.wirtualnejaslo.pl www.jaslo4u.pl Gazeta Fakty Jasielskie, Trendy Radio oraz TVP Rzeszów

Obraz może zawierać: 6 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i buty

Sponsorzy

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!