• 1a-1.jpg
  • 1a-2.jpg
  • 3a.jpg
  • 4a.jpg

  Edycje 2019

  

 

Inauguracja zawodów o „Puchar Smoka” Na pierwszy „ogień” Brzyska

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie jadą na rowerach, rower i na zewnątrz128 zawodników z województwa podkarpackiego, małopolskiego i innych wzięło udział w inauguracji zmagań rowerowych, które odbywają się cyklicznie na terenie powiatu jasielskiego.

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie jadą na rowerach, rower i na zewnątrz
Zawody w Brzyskach rozpoczęły cykl zmagań ponad setki zawodników

 

Punktualnie o dwunastej trzydzieści, spod parkingu przy urzędzie gminy, wystartowały pierwsze kategorie zawodników, którzy mieli do pokonania trasę mierzącą ponad trzy kilometry, wokół pałacyku, urzędu gminy oraz po urokliwych zakątkach Brzysk.

Obraz może zawierać: 1 osoba, rower i na zewnątrz
Zawody w Brzyskach rozpoczęły cykl zmagań ponad setki zawodników 

Niedzielne zawody zostały podzielone na poszczególne kategorie wiekowe, w których startowali zawodnicy z różnych klubów, a także sportowcy, którzy nie są zrzeszeni w żadnych klubach. Sędzią zawodów był Jerzy Dębiec. Natomiast odpowiedzialni za trasę byli: Kamil Cygan oraz Jakub Gryzło. Rywalizacja o „Puchar Smoka”, to cykliczna impreza, której edycje odbywają się na terenie powiatu jasielskiego.

W tym roku, zawodnicy zagoszczą jeszcze w Łysej Górze (2 czerwca), oraz w  miejscowości Kąty (21 lipiec). 

Patronat medialny nad zawodami objął Jasielski Portal Informacyjny Jaslo4u.pl, Gazeta Fakty Jasielskie, Portal www.NowyZmigrod24.pl oraz www.wirtualnejaslo.pl  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z niedzielnych zmagań rowerzystów na terenie gminy Brzyska.

Sponsorzy

 

Our website is protected by DMC Firewall!